Diskuse, Český Těšín, Tesin24.cz

Tesin24.cz - Diskuse

  hlavní stránka     kontakty
   

Zobrazení diskuse k článku

Server Tesin24.cz

Vážení uživatelé, dnešním dnem 1. října 2007 vznikl na území města Český Těšín nový informační server Tesin24.cz. Server se bude zabývat aktuálním děním v našem mě...
zpět na článek

Příspěvky k článku

Autor: těšíňák     Titulek: každému co jeho jest !          15.12.2011

Je zcela zřejmé, že ten volební "sčítací" propad je díky agresivní a nechutné politice RP, od které se i "bití" poláci odvrací. Šimeček teď asi nemá dobré spaní :)))))

Autor: XYZ     Titulek: Dávám 5 !          15.12.2011

Jejich předseda pro práci s médii dělá hrozně špatnou práci, klasifikuji nedostatečně.

Autor: xyz     Titulek: Neschopný výbor          15.12.2011

Všichni ti, kdo vyhodili peníze na nákladnou kampaň " Postawmy na polskosc", by se měli vzdát funkcí v Kongresu Poláku, celý výbor.

Autor: těšíňák     Titulek: konečně          15.12.2011

Jsou známé výsledky letošního sčítání lidu. Za posledních 10 let klesl počet osob s polskou národností o 12 tisíc. To je skoro stejně jako za 40 let od roku 1961 do roku 2001. Je na čase začít dělat pořádek !!! Pryč s polskými nápisy, pryč s nehoráznými finančními příspěvky nenasytným polským spolkům !!!

Autor: Karwiniok     Titulek: evropan a spol          25.10.2009

Pořád mi doporučujete abych se léčil, ale sami jste nevylečitelní s nacionalismu, který jste ziskali asi v Těšíně a s takovými "diskutanty" je práce beznadějná. Přece vy nediskutujete, jen plívate na vše co se týká polského na Zaolziu. Jestli někdo popíra Piasty v Těšíně tak patří do Bohnic.

Autor: sharyk     Titulek: 24          15.04.2008

Děkuji za odpověď.

Autor: Admin     Titulek: Tesin24 - titulek          14.04.2008

Dobrý večer, číslovka v nápisu označuje on-line 24h dostupnost služby. Nic víc v tom nehledejte :-) Články jsou bohužel neaktuální, protože momentálně hledáme dodavatele obsahu. Jednáme s několika redakcemi. Uvidíme co z toho nakonec vyjde.

Autor: sharyk@seznam.cz     Titulek: 24          14.04.2008

Proč byla moje otázka (proč v názvu serveru je zrovna číslovka 24) byla smazána? Žeby cenzura, to by v Těšíně nebylo nic nového !

Autor: GiGs     Titulek: ivana          20.12.2007

czyżbyś się bała dyskusji o wolności słowa, nieładnie taka młoda osóbka a już takie ma zapędy!!!

Autor: Ivana     Titulek: další údaje          04.12.2007

Autor: Ivana Titulek: Doporučovala bych, 03.12.2007 aby vedle jména autora byla uvedena i adresa operátora od kterého se připojuje, tak to po špatných zkušenostech s Gigsem, Czesilem a jinými zavedl admin fóra trinec.cz. Možná bychom se divili, a diskutující by si dávali větší pozor. Například Gigs se často připojoval z polské adresy vectranet.pl? Dobrý by byl i čas, kdy byl příspěvek vložen.

Autor: karel     Titulek: zatím těch čtenářů není moc          27.11.2007

No, zatím těch čtenářů není tak moc, to máte zkušební provoz?

Autor: Kutík     Titulek: název servru          27.11.2007

Zdravím všechny co čtou tuhle diskuzi a musím říct,že Tesin24 je mnohem lepší než Český Těšín.Pokud se Vám to někumu nelíbi,tak ať si vytvoří oficiální web města.Jen tak na srovnáni,podobný případ České televize,taky mají své programy označene CT1,CT2 a CT24.Tak tenhle případ Tesin24 je jak víte neoficiálním projektem města a jde jen o občana,který chce přinést spoluobčanům přehled a dění ve městě.

Autor: Tesin24     Titulek: název serveru           27.11.2007

O přejmenování serveru rozhodně neuvažujeme. Nejde o oficiální projekt města, ale o aktivitu soukromé firmy. Název "Tesin24" jsme zvolili hlavně pro snadné zapamatování, protože lidé mají rádi jednoduchost. Diskuzi o přejmenování města rovněž považujeme za zbytečnou a bezpředmětnou.

Autor: karel     Titulek: název serveru          26.11.2007

Chci se zeptat, zda by nebylo vhodnější pojmenovat tento server : Server Cesky Tesin.cz vzhledem k událostem v letošním roce, kdy byl vznesen návrh na přejmenování města na Těšín, jak víme, tento návrh zastupiteli města nebyl schválen. Nebo jiný název serveru, kde by se Ce.... vyskytovalo. Je třeba brát ohled i na připomínky občanů k návrhu na přejmenování města, viz oficiální stránky města. Těšín ve zkrácené verzi se dá používat familerně, neoficiálně, oficiálně bych považoval za lepší používat Český Těšín, a to je i případ tohoto nového serveru města Český Těšín. To, že je v podtitulku uvedeno : Český Těšín na dlani, nepovažuji za dostačující.

Přidat příspěvěk

Autor:    
Titulek:    
Příspěvek:    
Opište text z obrázku:    

Kotel


Poslední příspěvky

 • Trznice - anitabrisonloanscompany@gmail.com
  Ahoj Potrebujete akúkoľvek urgentnú pôžičku? Pôžičky na vymazanie dlhov alebo si chcete požičať peniaze. Ak chcete zlepšiť svoju firmu Boli ste odmietnutý Banky a iné finančné inštitúcie? Váš dlh alebo hypotéku? Nehľadajte toľko, ako sme tu, aby ste spravili všetky finančné problémy. Prežili sme minulosť. Potrebujete finančnú pomoc so zlým úverom alebo potrebujete peniaze. Zaplatiť náklady na investovanie do podniku s primeranou sadzbou 2%. Rád by som to vzal. Medium vás bude informovať, že sme spoľahliví a poskytneme Vám výhody a pomoc. Buďte ochotní požičať si peniaze. Takže kontaktujte nás dnes prostredníctvom e-mailu. anitabrisonloanscompany@gmail.com názov:.................................. Požadovaná suma: ............................. Dĺžka času: .......................  Adresa: .................... Cieľ: .............................. telefónne číslo:............................ Ďalšie informácie: http://www.anitabrisonloancompany.com Očakávame vašu odpoveď. Ďakujem Mrs Anita Brison
 • Společné bežecké tréninky v České Těšíně - [mrslaurasmithloanfirm@hotmail.com]
  Hello every body in this site my Name is Bara and am Czech Republic i want to testify how i was rescued by a loan company called Laura Smith Loan Firm i have look for a loan of 500,000kc for over four months now to pay for my rent and pay for my child medication i feel in the hands of two online lenders that ate my money during the four months without giving me any loan instead i was scam by them and i never knew what to do, until one day i went to met a friend of my who i explained everything that has been happening to me now she felt bad for me and she remembered she had a friend who work in a loan company she contacted them and gave me their email at first i was not really interested because i told my self i will never look for a loan again because of what happened she encourage me and gave me hope to try them so i contacted them on their email without wasting time they responded back to me and asked for my details without stressing me i forward my details down to them and within the next 1hour i received an alert from my bank about the loan i was so happy and i thanked my friend and thanked the loan company too so i quickly pay for my rent and my child medication also, am here to help for those who are looking for all type of loan there are still legit company outside there waiting to give you that loan you can contact the company now on their email [mrslaurasmithloanfirm@hotmail.com] and i want you all to also join me thank the company for this wonderful work and pray to God to bless them more. Bara Czech Republic
 • Trznice - Finančné pôžičky
  Dobrý deň, pán a pani Ponuka úveru medzi súkromným a úprimným, po dobu 48 hodín email: mirandacaprino@gmail.com e-mailom: thomas.stumpls@yahoo.com Som ochotný vám poskytnúť pôžičku v rokoch 2000 až 900.000 (úver rýchle a spoľahlivé). Som v partnerstve s viacerými bankami pomáhať mi. S 3% -ným úrokom vám môžem poskytnúť túto pôžičku so všetkými poistenie a bankové záruky je možné, pretože je zvláštne, že nemám nechcú porušovať zákon o úžere, je na vás, aby ste si pozreli mesačných splátkach. To sú moje podmienky na poskytnutie pôžičky. Ja vy ponúka tieto druhy úverov online: - komerčné úvery - osobné pôžičky - Finančné pôžičky - Úvery na nehnuteľnosti Moja ponuka je vážna, budete ju môcť realizovať cez právny postup pri poskytovaní pôžičiek medzi jednotlivcami. Pre viac informácií pošlite prosím e-mail na nižšie uvedenú adresu. e-mail: mirandacaprino@gmail.com e-mailom: thomas.stumpls@yahoo.com
 • Společné bežecké tréninky v České Těšíně - Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą
  Pateikite už greitą ir prieinamą paskolą Ar ieškote verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekos, automobilių paskolų, paskolų konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų, rizikos kapitalo ir tt Arba jums buvo atsisakyta paskolos iš banko ar finansų įstaigos, Nesijaudinkite, mes esame čia Fred Larry paskolų įmonė yra sertifikuota ir garantuota. Mes siūlome paskolą asmenims ir bendrovei už prieinamą 3% palūkanų normą; svyruoja nuo £ 500,000.00 iki £ 500,000,000,000.00. eik ir turi savo liudijimą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis (fredlarryloanfirm@gmail.com) arba (fredlarryloanfirm@hotmail.com).
 • Společné bežecké tréninky v České Těšíně - Nabídka půjčky
  Potřebujete financování? Potřebujete obchodní nebo osobní půjčku? Chcete refinancovat svou firmu? Naše společnost je zde, aby vám pomohla. Poskytujeme půjčku jakémukoli jednotlivci a společnosti s úrokovou sazbou 3%. Odpovězte nám nyní na adrese: johnlisaloncompany2003@gmail.com pro více informací. Doufám, že vás brzy slyším prostřednictvím email.johnlisaloncompany2003@gmail.com

Děje se v okolí

Aktuálně  -  Restaurace  -  Obědy  -  Katalog firem  -  Akční zboží  -  Akce, slevy  -  Diskuse  -  Program  -  Inzerce  -  Ankety  -  Fotogalerie  -  Reality  -  Kontakty
Nápověda  -  Přidat firmu do katalogu firem  -   info@tesin24.cz

Tesin24.cz, regionální informační server.

Spime-zdravě.cz | www.vipc.cz | Hromosvody pro Slezsko | PC SERVIS | www.lysahora.cz | Nábytek z masívu | Sádrokartony | Prostěradla a povlečení | Luxusní italská móda