PR Článek místní e-shop Spíme zdravě.cz -- Aktuálně, Český Těšín, Tesin24.cz

Tesin24.cz - PR Článek místní e-shop Spíme zdravě.cz -- Aktuálně

  hlavní stránka     kontakty
   

PR Článek místní e-shop Spíme zdravě.cz

Datum: 20.10.2013     Autor: spime-zdrave.cz     Zobrazeno: 2801x     Počet příspěvků: 0x

 PR Článek

Spíme proto, abychom načerpali energii na další den.

Plnohodnotný spánek je důležitý pro obnovení fyzických a duševních sil, pro vytvoření paměťových stop, ale také pro celou řadu metabolických pochodů. Během spánku dochází k regeneraci celého organismu. První podmínkou pro zdravý spánek je kvalitní lůžko a matrace. Dobrá matrace znamená dobrý spánek a s ním související dobrou náladu. Skutečnost, že v posteli trávíme 1/3 života, mluví sama za sebe. Během spánku člověk regeneruje své síly a uklidňuje nervy. Spánek zmírňuje různé bolesti, např. Související s onemocněními páteře. Matraci často využíváme i během dne, když máme chuť na chvíli odpočinku. Kvalitní matrace se přizpůsobí anatomickému tvaru těla a při ležení páteř podpírá ve všech polohách v přirozeném tvaru. Kvalita matrace má podstatný vliv na uvolnění a regeneraci páteře, kloubu i vnitřních orgánů.

 

Správné lůžko musí být pohodlné. Navíc postele neslouží pouze ke spánku, ale i pro příjemný odpočinek. Jsme přesvědčení že trh je přesycen nekvalitním nábytkem z dřevotřísky a lamina. Zásady pro zdravé spaní nepovolují nábytek z dřevotřísky. Formaldehyd, který se uvolňuje je toxický a podle kategorizace EU je zařazený jako karcinogen, způsobující dýchací potíže a spouští alergie. Formaldehyd v dřevotřísce je nebezpečný a v nevětrané místnosti s novým dřevotřískovým nábytkem se zdraví nebezpečná koncentrace objeví do pěti hodin. Z nábytku se formaldehyd uvolňuje až 30 let.

 

V obchodě Spíme zdravě.cz, naleznete pouze nábytek z přírodních materiálu od prověřených výrobců. Jen matrace nestačí. Rošt je základ pohodlného spaní. V nabídce roštů naleznete ručně polohovací rošty, pro náročnější klienty, luxusní motorově polohovatelné rošty. Celá kolekce postelových roštů je připravena tak, abyste našli vhodný typ roštu podle Vašich potřeb.

TIP TESIN24 - PO ČESKÉM TĚŠÍNĚ JE DOPRAVA ZDARMA!

 

 


Diskuze k článku

Žádný příspěvěk

Vstup do diskuse

Krátké zprávy

České gymnázium slaví devadesátiny

Český Těšín – Rovných 90 let od vzniku v roce 1921 slaví letos české gymnázium v Česk...

Policisté zajistili zboží za bezmála 100 tisíc korun

Policejní komisař v pátek 3.6 zahájil úkony trestního řízení pro podezření z přečinu Ne...

Muž z Českého Těšína terorizoval svou rodinu

Český Těšín - úterý 31. května 2011 Výhrůžky, nadávky a vulgarismy -  takto 49letý m...

Tragická smrt na železnici

Asi hodinu před polednem dne 29. května na železniční trati z Karviné do Českého Těšína,...


Nejčtenější

Nepřehlédněte

Vaše tipy

Máte zajímavý tip či příspěvek do rubriky aktuálně? Kontaktujte nás: info@tesin24.cz

Děje se v okolí

Aktuálně  -  Restaurace  -  Obědy  -  Katalog firem  -  Akční zboží  -  Akce, slevy  -  Diskuse  -  Program  -  Inzerce  -  Ankety  -  Fotogalerie  -  Reality  -  Kontakty
Nápověda  -  Přidat firmu do katalogu firem  -   info@tesin24.cz

Tesin24.cz, regionální informační server.

Spime-zdravě.cz | www.vipc.cz | Hromosvody pro Slezsko | PC SERVIS | www.lysahora.cz | Nábytek z masívu | Sádrokartony | Prostěradla a povlečení | Luxusní italská móda